Estetiği Medilas ile Keşfedin!Medilas ile Güzelliğinizi Yeniden Tanımlayın!Medilas ile Genç ve Işıltılı Görünüm!Medilas ile Doğal ve Kalıcı Sonuçlar!Medilas ile Estetikte Uzman Eller!Medilas ile Kendinizi Özel Hissedin!Medilas ile Güzellikte Sınırları Zorlayın!Medilas ile Estetikte Yeni Bir Boyut!Medilas ile İlerlemiş Teknoloji, Mükemmel Sonuçlar!Medilas ile Güzellikte Lider Adres!
Yaz Bakımı Etkinliği ile Cildinizi Yaza Hazırlayın!
Yükleniyor Etkinlikler

Tüm Etkinlikler

Sevgili misafirlerimiz,

Alanya Medilase Estetik ve Güzellik Merkezi olarak sizlere yaz bakımı etkinliği düzenliyoruz! Bu etkinlikle cildinizi yaz aylarına hazırlamak için gereken özeni gösteriyor ve sağlıklı, parlak bir cilde kavuşmanızı destekliyoruz.

Etkinlik Tarihleri: 1 Temmuz – 15 Eylül

Yaz aylarında cildimiz güneşin zararlı etkilerine maruz kalırken, deniz ve klorlu suyla temas ettiğinde de kuruyabilir ve yıpranabilir. Bu nedenle yaz bakımı etkinliğimizde cildiniz için özel olarak seçtiğimiz tedavilerle cildinizin ihtiyaç duyduğu bakımı sağlıyoruz.

Etkinlik Kapsamında Sunulan Hizmetler:

  1. Cilt Analizi: Cildinizin ihtiyaçlarını belirlemek için profesyonel cilt analizi yapıyoruz. Böylece size en uygun bakım yöntemini belirlememize yardımcı oluyoruz.
  2. Yüz Bakımı: Yüz cildinizin temizlenmesi, nemlendirilmesi ve beslenmesi için özel olarak tasarlanmış yüz bakımlarımızla cildinizin tazelendiğini hissedeceksiniz.
  3. Peeling Uygulamaları: Cildinizdeki ölü hücreleri temizleyerek cildinizin daha parlak ve canlı görünmesine yardımcı oluyoruz.
  4. Nem Terapisi: Cildinizin nem dengesini yeniden sağlayarak kuruluğu gideriyor ve pürüzsüz bir cilde kavuşmanıza yardımcı oluyoruz.
  5. Anti-Aging Tedavileri: Cildinizdeki yaşlanma belirtilerini azaltmak için özel olarak tasarlanmış anti-aging tedavilerimizle genç ve sağlıklı bir cilde sahip olmanıza yardımcı oluyoruz.

Etkinliğimizde sizlere özel indirimler ve avantajlar sunuyoruz. Ayrıca uzman estetisyenlerimiz ve doktorlarımızla yapılan ücretsiz danışmanlık hizmetiyle cildinizin ihtiyaçlarına uygun tedavi planını oluşturuyoruz.

Unutmayın, güzellik ve sağlık en önemli hazinemizdir. Bu yaz aylarında cildinizin ihtiyaçlarına özen göstermek ve onu korumak için sizleri etkinliğimize bekliyoruz.

Go to Top