Açıklama ve Sorumluluk Reddi

Tüketici Hakem Heyeti’ndeki anlaşmazlık çözüm süreçlerine katılmak için niyetli veya zorunlu değiliz.

İÇERİK SORUMLULUĞU

İşletme olarak, bu sayfalardaki kendi içeriklerimizden, genel yasalara uygun olarak, 7. Madde 1. Fıkra TMG’ye göre sorumluyuz. Ancak, 8. ile 10. maddeler arasında belirtildiği gibi, iletilen veya depolanan başka kişilere ait bilgileri izlemek veya hukuka aykırı bir faaliyetin işaretlerini araştırmakla yükümlü değiliz.

Genel yasalar uyarınca bilgilerin kaldırılması veya kullanımının engellenmesine ilişkin yükümlülükler bundan etkilenmez. Ancak, belirli bir hukuka aykırılığın bilgisinin edinildiği tarihten itibaren sorumluluk başlayabilir. İlgili yasaların ihlali bilindiği takdirde, bu tür içerikleri derhal kaldıracağız.

BAĞLANTILARIN SORUMLULUĞU

Teklifimiz, üzerinde kontrolümüz olmayan üçüncü taraf harici web sitelerine bağlantılar içerebilir. Bu nedenle, bu yabancı içerikler için herhangi bir garanti veremeyiz. Bağlantı verilen sayfaların içerikleri daima ilgili sağlayıcı veya işletici sorumluluğundadır. Bağlantı yapıldığı sırada hukuka aykırı içerikler tespit edilemedi.

Ancak, tespit edilen hukuka aykırılıkların olduğu durumlarda, bu tür bağlantıları derhal kaldıracağız.

Telif Hakkı

İşletme tarafından oluşturulan içerikler ve eserler bu sayfalarda Türkiye telif hakkı kanununa tabidir. Çoğaltma, düzenleme, dağıtım ve telif hakkı kapsamındaki her türlü kullanım, ilgili yazarın veya oluşturucunun yazılı iznine tabidir. Bu sayfanın indirilmesi ve kopyalanması, yalnızca özel, ticari olmayan kullanım için izin verilir.

Bu sayfada, işletme tarafından oluşturulmayan içeriklerde üçüncü taraf telif hakları dikkate alınır. Özellikle üçüncü taraf içerikleri belirtilir. Bununla birlikte, bir telif hakkı ihlali fark ederseniz, lütfen bize bildirin. Hukuka aykırı içerikler tespit edildiğinde, bu tür içerikleri derhal kaldıracağız.

Tasarım

Düzenleme ve tasarım WEPRO