1. Giriş

Medilase Estetik ve Güzellik Merkezi’nin (“Merkez”) web sitesini kullanımı aşağıdaki kullanım şartlarına tabidir. Web sitesine erişerek ve kullanarak bu şartları kabul etmiş sayılırsınız. Şartlara uymuyorsanız, lütfen web sitesini kullanmayın.

  1. Fikri Mülkiyet

2.1. Web sitesindeki tüm içerikler, metinler, resimler, grafikler, logolar, videolar ve diğer materyaller telif haklarıyla korunmaktadır ve fikri mülkiyetin korunmasına ilişkin yasalara tabidir.

2.2. İçeriklere ilişkin tüm haklar saklıdır. Medilase Estetik ve Güzellik Merkezi’nin açık yazılı izni olmaksızın, içerikler çoğaltılamaz, dağıtılamaz, yayımlanamaz, iletilmez, değiştirilemez veya başka şekilde kullanılamaz.

  1. Sorumluluk Reddi

3.1. Web sitesindeki bilgiler sadece genel bilgilendirme amaçlıdır ve sağlık veya tıbbi tavsiye niteliği taşımamaktadır. Bu nedenle, web sitesinde yer alan bilgilere dayanarak alınan kararlardan ve uygulamalardan doğacak herhangi bir sorumluluk kabul edilmemektedir.

3.2. Web sitesindeki bağlantılar, diğer web sitelerine yönlendirmeler içerebilir. Bu bağlantılar yalnızca kullanıcıların kolaylık sağlaması amacıyla verilmiştir. Bu bağlantılı web sitelerin içerikleri veya güvenilirliği hakkında herhangi bir sorumluluk taşımadığımızı belirtmek isteriz.

  1. Gizlilik Politikası

Web sitesini kullanımınızla ilgili olarak kişisel verilerinizin nasıl kullanıldığı ve korunduğu hakkında bilgi edinmek için lütfen Gizlilik Politikamızı inceleyin.

  1. Değişiklikler

Bu Kullanım Şartları, herhangi bir zamanda önceden bildirimde bulunmaksızın değiştirilebilir. Güncel Kullanım Şartlarını düzenli olarak kontrol etmeniz önerilir.

Daha fazla bilgi edinmek için bize ulaşın

Ad Soyad
E-Mail
Telefon