1. İçerikler

1.1. Medilase Estetik ve Güzellik Merkezi (“Merkez”) web sitesinde yayınlanan içerikler, metinler, resimler, grafikler, logolar, videolar ve diğer materyaller, telif hakkı ve diğer fikri mülkiyet haklarını koruyan yasalara tabidir.

1.2. İçeriklere ilişkin tüm haklar saklıdır. Medilase Estetik ve Güzellik Merkezi’nin açık yazılı izni olmadan içerikler çoğaltılamaz, dağıtılamaz, yayınlanamaz, aktarılamaz, değiştirilemez veya başka şekillerde kullanılamaz.

  1. Markalar

2.1. Web sitesinde kullanılan markalar, logolar ve hizmet markaları, Medilase Estetik ve Güzellik Merkezi veya üçüncü taraflara aittir. Bu markaların önceden yazılı izin olmaksızın kullanılması yasaktır.

  1. Bağlantılı Web Siteleri

3.1. Medilase Estetik ve Güzellik Merkezi web sitesinde bağlantı verilen diğer web sitelerinin içeriğinden veya uygulamalarından sorumlu değildir. Bu bağlantılı web sitelerini kullanırken kendi sorumluluğunuzda hareket etmeniz önemlidir.

  1. Telif Hakkı İhlali

4.1. Medilase Estetik ve Güzellik Merkezi’nin telif hakkı ihlali iddialarıyla ilgili politikaları mevcuttur. Telif hakkı ihlali iddialarınızı bildirmek için bize ulaşabilirsiniz.

Yukarıda belirtilen kurallara uymak, Medilase Estetik ve Güzellik Merkezi’nin telif hakkı ve fikri mülkiyet haklarını koruma çabalarına destek olmak için önemlidir. İlgili yasalara ve kurallara uygun şekilde hareket ederek herkesin haklarını saygı gösterelim.

Daha fazla bilgi edinmek için bize ulaşın

Ad Soyad
E-Mail
Telefon