Sevgili Müşterilerimiz,

Medilase Estetik ve Güzellik Merkezi olarak, sizlere her zaman en kaliteli hizmeti sunma misyonumuzu sürdürüyoruz. Bu doğrultuda, sizlere heyecan verici bir güncelleme duyurmaktan mutluluk duyuyoruz.

Yeni Tedavilerle Genişleyen Hizmet Yelpazemiz!

Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutarak, uzman kadromuz ve gelişmiş teknolojik altyapımızla sizlere en iyi hizmeti sunmaya devam ediyoruz. Artık Medilase’de, daha da genişleyen hizmet yelpazemizle karşınızdayız. Cilt bakımı, lazer epilasyon, yüz gençleştirme, dolgu uygulamaları gibi güzellik ve estetik alanındaki öncü uygulamalarımıza ek olarak, yeni tedavilerimizle de sizlere en iyi deneyimi sunuyoruz.

Müşteri Memnuniyeti İçin Yenilikler!

Müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarımızı her geçen gün geliştirerek, sizlerin ihtiyaçlarına daha etkili ve özel çözümler sunuyoruz. Yenilikçi yaklaşımımızla, her müşterimizin beklentilerini aşmayı hedefliyoruz. Müşteri görüşlerini dikkate alarak, deneyimlerimizi sürekli iyileştiriyor ve sizlerin güzelleşme yolculuğunda yanınızda oluyoruz.

Yeni Kampanyalar ve İndirimlerle Sizi Bekliyoruz!

Medilase Estetik ve Güzellik Merkezi olarak, siz değerli müşterilerimize teşekkür etmek adına yeni kampanyalar ve indirimler hazırladık. Sizlere daha cazip fiyatlarla en iyi hizmeti sunabilmek için çalışıyoruz. Ayrıca, sosyal medya hesaplarımızı takip ederek, özel indirimler ve kampanyalarımızdan haberdar olabilirsiniz.

Sağlığınız ve Güzelliğiniz İçin Biz Buradayız!

Medilase ailesi olarak, sağlığınıza ve güzelliğinize değer veriyor, sizlerin mutluluğunu her zaman önemsiyoruz. Kaliteli hizmet anlayışımız ve uzman kadromuzla sizleri bekliyoruz.

Detaylı bilgi ve randevu için bize ulaşabilirsiniz.

Sevgi ve güzellikle kalın,

Medilase Estetik ve Güzellik Merkezi

Bilgi: +90-242-5133330

Son Geçerlilik Tarihi: Pazar, Aralık 31st, 2023

Beni Ara İletişim Formu

Aşağıdaki formu doldurarak uzman müşteri temsilcilerimizin sizi araması için ücretsiz talep oluşturabilirsiniz. Dilerseniz aşağıdaki telefon numarasından hemen siz de arayabilirsiniz. Tıkla Müşteri Hizmetlerini Ara

Ad Soyad
E-Mail
Telefon

Bizimle iletişime geçin

Size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız – bize ulaşın.